- - 2016-05-10

„Kai kurie žmonės svajoja būti sėkmingais… kol kiti atsikelia ir sunkiai dirba, kad tai pasiektų“ – kartą yra pasakęs vienas iš sėkmingiausių reperių, Eminemas. Daugeliui ne paslaptis, kad Eminemas pradėjo ne nuo rožėmis kloto kelio. Jis užaugo su vieniša motina, kuri dažnai vartojo alkoholį bei narkotikus. Dėl to, jie kelis metus iš eilės kas pora mėnesių kraustydavosi į skirtingas vietas, kas privedė prie to, kad Eminemas tapo patyčių auka. Reperis pats buvo įtrauktas į narkotikų pinkles, tačiau galiausiai jis atrado muziką savo gyvenime, kuri jam tapo vaistu nuo visų negandų. To pasekoje matome kuo jis tapo – aktorius, prodiuseris ir kalnus pinigų uždirbantis reperis.

Šis straipsnis nebus apie Eminemą. Tačiau jame aš papasakosiu apie  žmones, kurie pradėjo nuo dugno kaip jis, ir niekada nepasidavė. Savo aplinkoje dažnai matome žmones, kurie metų metus dirba sau nemėgstama darbą vien tik tam, kad užsidirbtų. Tačiau manau, kad kiekvienas toks žmogus retkarčiais slapta pagalvoja, o kaip norėčiau… tačiau juos dažnai kažkas sustabdo. Kas? Abejonių ir baimių siena. O kas jei man nepasiseks? Kas jei liksiu be nieko? O jeigu tai ne man?

Tikriausiai Jūs taip pat turite tų slaptų svajonių, profesijų, idėjų, kurių nemanote, kad galėsite įgyvendinti. Turbūt manote, kad geriau pasirinksite darbą, kuris jums garantuotai pasiseks ir kur galėsite tvirtai įsitvirtinti. Jeigu tai yra tai ko jūs trokštate… Valio! Tačiau tokių žmonių yra ne daug – vienetai. Daugelis iš mūsų nugrūda savo svajones į patį giliausią kampelį ir užrakina užraktu. Pasirenka lengviausią kelią, tam, kad galėtų užsitikrinti, kad nieko nepraras. Tačiau juk beveik visi garsūs žmonės, milijonieriai – jie buvo suklydę. Ir ne kartą, ir ne du. Tačiau yra posakis „ Kai vaikas mokosi vaikščioti ir krenta 50 kartų, juk jis neklausia – galbūt tai ne jam?“. Ir net jei dabar Jūs nesate labai turtingas ar labai gabus, kas sako, kad negalite tokiu tapti? Na žinoma, tikriausiai daug kas – tačiau niekada neleiskite žmonėms menkinti Jūsų svajonių. Žmonės, kurie stengiasi sutrukdyti kitų svajonėms – dažniausiai patys tokių neturi. Tačiau aplinkui yra daugybė puikių pavyzdžių – žmonių – kurie nepasidavė abejonėms.

Pavyzdžiui, Walt Disney –jis turbūt tas žmogus, be kurio mūsų visų vaikystės nebūtų tapusios tokiomis nuostabiomis. Visi filmukai „ Pelenė, miegančioji gražuolė, snieguolė ir 7 nykštukai“ ir t. t – neturėtumėm jų be šio nuostabaus žmogaus. Walt Disnėjus užaugo fermoje ir kurį laiką pardavinėjo kaimynams piešinius, kad užsidirbtų. Vėliau jis pradėjo kompaniją, kuri galiausiai bankrutavo. Tačiau jis nepasidavė – atvyko į Holivudą tik su 20 dolerių savo kišenėje ir galiausiai tikslų bei siekų vedamas – jis tapo milijonieriumi.  Tai įrodo, kad tu neturi būti gimęs po laiminga žvaigžde jei nori kažką pasiekti gyvenime. Net jei tavo kišenių nedrasko pinigai tai dar nereiškia, kad tu neturi kažko tokio savyje, kas yra neįkainojama.

disney-compressor

Walt Disney

Dar vienas puikus pavyzdys, kaip nuo nulio galima pakilti, yra Jim Carrey. Tikriausiai žinote jį iš garsių filmų, tokių kaip „Eisas  Ventūra“, „Kaukė“ ir t.t. Turbūt daugelis manote, kad jis lankė gerą mokyklą ir turėjo geriausius mokytojus. Tačiau pagalvokite dar kartą. Džimas su šeima gyveno žiauriame rajone, mokykloje jis buvo uždaras bei vienišas. Kai jo tėvai nusprendė persikraustyti, jis mėnesiais keliavo namelyje ant ratų. Džimas dažnai neturėdavo nei skatiko kišenėje. Tačiau jis niekada nepasidavė. Siekė savo tikslų ir nekreipė dėmesio, kad daugelis iš jo šaipydavosi. Jis pradėjo savo karjeros kelią komedijos klube ir pažiūrėkite kur jis dabar – Jim Carrey yra vienas iš sėkmingiausių pasaulio aktorių.

gifygify

Manau kiekvienas turėtumėm apgalvoti vieną dalyką. „ Jei mirčiau rytoj, ar bučiau patenkintas tuo kur aš esu dabar ir ką padariau, kad kažką pakeisčiau?“. Niekada nėra per vėlu. Jei baigėte inžinerijos kursus, tačiau galiausiai nusprendėte tapti aktorium ar kirpėju, kas jums trukdo? Ogi niekas. Vienintelis žmogus, kuris gali pakeisti Jūsų gyvenimą yra Jūs. Tad niekada nepasiduokite. Siekite. Kurkite. Svajokite. Ir nieko nesigailėkit!

sužinok apie naujus straipsnius pirmas