- - 2021-11-12

Kokie nuostabūs tie gimnazistai… Tokie dideli, subrendę, įsitraukiantys į įvairias veiklas! O dar tie įdomūs filmai apie gimnaziją! Kada gi ateis metai, kai praversiu mokyklos duris?

Pagaliau atėjo ir mano eilė, kai žengiu pro gimnazijos slenkstį ir tampu devintoke (arba vėl pirmoke) ir atveriu puslapį, kuriame esu vadinama gimnaziste, jau beveik ir suaugusia asmenybe ir staiga visai noriu sugrįžti į pasaulį, kur egzistuoja pietų miegas ir pirmieji skaitymo skoniai. Žinoma, praeitis atrodys saldesnė, nei buvo tuo metu, tad reikėtų vertinti dabartį, nes ateities ,,aš“ jau turbūt spėjo pasiilgti dabartinės situacijos. Taigi, kokios buvo mano pirmosios dienos gimnazijoje?

Tiek atvykusi dieną prieš, tiek per mokslo šventę pastebėjau, jog KJJG bendruomenė yra itin šilta, motyvuota ir maloni, tad didelė dalis jaudulio buvo sunaikinta. Pasivaikščiojusi po gimnaziją ir susipažinusi su auklėtoja įgijau tik dar daugiau nekantrumo pradėti šiuos naujus mokslo metus! Ilgai laukti nereikėjo, nes jau pirmąją savaitę turėjome progą pasitikrinti anksčiau įgytas žinias ir susipažinti su mokytojais.

Pirmosios dienos, praėjusios gana sklandžiai, pasėjo smagią mokslo metų pradžią naujoje gimnazijoje. Nekantrauju geriau pažinti bendraklasius bei mokytojus, įgyti žinių ir dar daug ko patirti, būdama jau gimnaziste. Linkiu visiems sklandaus mokymosi proceso!

Arijana I ak

sužinok apie naujus straipsnius pirmas