- - 2021-11-12

Pirmoji diena mokykloje buvo nepakartojama, įsimintina. Visų pirmokų akyse mačiau jaudulį, kuris, neslėpsiu, užvaldė ir mane. Įžengusi pro mokyklos duris, iš karto pajutau be galo jaukią ir šiltą atmosferą. Tai buvo nuostabus jausmas, nes viskas aplink nauja, nematyta ir nepažinta — lyg naujas popieriaus lapas… Nauja mokykla, nauji mokytojai, nauji koridoriai, naujos klasės.

Po kelių dienų išvykome kartu su klase ir gimnazijos naujokais į žygį. Tai buvo išgyvenimo kelionė, kurios metu susipažinau ir susidraugavau su visais savo bendraklasiais bei auklėtoja. Šis žygis visai mano klasei padovanojo bendrumo jausmą, parodė mūsų draugiškumą, rūpestį ir pagalbą vienas kitam.

Noriu pasidžiaugti mokyklos mokiniais, kurie yra labai draugiški ir šilti, nes kiekvieną kartą pasiklydus, padeda surasti kabinetus. Taip pat noriu pasidžiaugti mokytojais, kurie kiekvieną pamoką mokinius pasitinka su geromis emocijomis ir šypsena veide, negaili nei kantrybės, nei laiko.

Nepaisant to, kad mokykla mane sutrikdė savo painiais koridoriais, prie kurių priprasti reikėjo ilgo laiko, aš vis tiek esu be galo laiminga tapusi šios gimnazijos mokine. Kiekvienam žmogui, svajojančiam čia patekti, norėčiau palinkėti drąsos ir pasitikėjimo savimi, nes kiekvienas, kuris turi tikslų ir jų siekia, galiausiai pasiekia, ko trokšta. ,, Niekas nevyksta, kol neatsiranda svajonė‘‘, — teigia amerikiečių poetas, Carl Sandburg. Tikiuosi, gimnazija padės sukurti svajonę, kurios sieksime.

Ugnė I ak

sužinok apie naujus straipsnius pirmas