- - 2016-10-05

Spalio 5-oji… Tikriausiai ne tik mokytojams, bet ir visiems mokiniams įsimintina diena. Nuo pat pirmos klasės nešame gėles ir sakome pačius gražiausius žodžius ir padėkas Jiems, mūsų Mokytojams, kurie mus ugdo ir ruošia gyvenimui.

Šią dieną 1966-aisiais UNESCO paskelbė, kaip minėtiną, kad pagerbtume visus mokytojus ir dėstytojus už jų svarbų vaidmenį švietime, asmenybės ir visuomenės ugdyme.
Be galo džiugu, jog yra žmonių, kurie dalinasi savo žiniomis su kitais, moko įvairių mokslo paslapčių. Mes, mokiniai, suprantame, jog mokytojo darbas yra išties sudėtingas dalykas, reikalaujantis daug kantrybės ir pastangų, bet be Jūsų, mielieji Mokytojai, nebūtų ir mūsų.

Visos mokinių sukauptos žinios yra tik mokytojų dėka. Nuostabu yra matyti Jūsų šypsenas, kai gauname gerus įvertinimus, kai nustebiname savo pasiekimais. Aišku, būna dienų, kai Jus nuviliame savo neatsakingumu ir tingėjimu, bet tobulumo siekiame kartu, koja kojon žengiame per kliūtis, kad pasiektume geriausius rezultatus.

Norime padėkoti mūsų Mokytojams už rūpestį, bendradarbiavimą, palaikymą, kad išmokėte rašyti žodį „ačiū” su „ū”, o ne su „ų”. Sveikiname Jus su Tarptautine mokytojų diena! JJG Balsas linki Jums kantrybės, inovatyvumo ir kūrybiškumo! Gražios šventės!

Dalinamės video įrašu, kuriame 20-tos laidos abiturientai prisimena linksmiausius momentus ir išsako savo padėkas Mokytojams:

sužinok apie naujus straipsnius pirmas