Gegužės 22-ają dieną gimnazijoje nuaidėjo kasmetinė mokinių ir mokytojų pagerbimo ceremonija. Tai buvo diena, kai plojimai ir šypsenos salėje sukūrė vienybės jausmą. Gimnazijos bendruomenės nariai susirinko padėkoti tiems, kurie savo darbu garsina mokyklos vardą olimpiadose, konkursuose bei sporto varžybose. Šventinę nuotaiką gyvu pasirodymu iškart užkūrė gimnazijos grupė WAY. Vedėjos Agnė Levišauskaitė ir Justė Norkevičiūtė taikliai pastebėjo: ši diena skirta tiems, kurie nebijo iššūkių ir savo pavyzdžiu įkvepia kitus. Garsiausi plojimai skambėjo mokytojams. Jų kantrybė, palaikymas ir skirtas laikas padėjo mokiniams pasiekti aukščiausių rezultatų. Taigi, šie apdovanojimai dar kartą įrodė, kad už kiekvieno mokinio sėkmės stovi atsidavęs pedagogas. Savo ruožtu mokiniai įrodė, kokia universali ir stipri yra mūsų bendruomenė, kadangi padėkos raštai keliavo į pačių įvairiausių sričių lyderių rankas – nuo tiksliųjų mokslų, filosofijos iki meno ir sporto. Renginyje taip pat pasidžiaugta tarptautiniu įvertinimu – mokyklai suteiktu „eTwinning“ ženkleliu už dalyvavimą tarpautiniuose projektuose! Ši šventė tapo puikiu įkvėpimu ateičiai. Ji priminė, kad kiekvienas papildomas darbas augina ne tik žinias, bet ir garsina gimaziją, stiprina jos bendruomenės narių tarpusavio ryšį!
Rokas Andriušis, 26v3 ir Jonas Jackevičius, 26v1
