- - 2016-04-24

Kauno Jono Jablonskio gimnazijos bendruomenė nuo seno garsėja mokinių parlamento iniciatyvumu ir kūrybingumu. Kas savaitę į susirinkimus subruzdantys moksleiviai dalijasi savo idėjomis, kurios kartais išsivysto net iki esminių pokyčių visos gimnazijos mastu. Šį kartą pavargę kiekvieną rytą lyginti mokyklinius marškinius, siekdami į mokyklos kasdieninį gyvenimą įnešti naujovių moksleiviai sunkiai dirbo kurdami naują šiuolaikišką uniformos detalę, kuri ne tik rytais leistų dar kartą nuspausti snooze mygtuką, bet ir išsaugotų gimnazijos identitetą bei atspindėtų meilę ir pasididžiavimą ja.

Taigi, sutelkę savo jaunatvišką energiją parlamentiečiai įkūrė „JJG Parliament“ moksleivių mokomąją bendrovę, kuri jau nuo kovo mėnesio pradėjo pardavinėti naują mokyklos uniformą – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos džemperius! Džemperio dizainas buvo sukurtas JJG parlamento narės dvyliktokės Simonos Dailidonytės. Esame be galo dėkingi jai bei Giedriui Jonaičiui, kurio piešinys jau puikuojasi ant daugiau nei 100 jablonskiečių dėvimų džemperių. Tačiau šią patogią bei išskirtinę aprangos detalę panoro įsigyti ne tik dabartiniai jablonskiečiai. Itin didelio susidomėjimo „JJG parliament“ bendrovė sulaukė iš seniai mokyklą baigusių alumni ir net pačių mokytojų bei administracijos! Biologijos mokytoja Elena Gedvilienė džiaugėsi nauja preke: „Džemperis visų firminis rūbelis – patogus ir gražus. Užtenka visiems mieste kalbėt, kad tik Armani, Kalvinai Kleinai, Gučiai praeina…Jei esi gimnazijos patriotas – turi firminį JJG rūbą!“

 
 
 

Pagrindinis mūsų gimnazijos džemperio elementas – Jonas Jablonskis. Norėdami moderniomis priemonėmis pagerbti bei atgaivinti susidomėjimą žymiuoju Lietuvos kalbininku, kurio vardu pavadinta ir pati gimnazija, parlamentiečiai nusprendė panaudoti būtent jo veidą. „JJG Parliament“ bendrovė, besivadovaudama šia gražia idėja, tarptautinėje MMB mugėje „Inovatyvus verslas 2016“ iškovojo socialiai aktyvaus verslo apdovanojimą. Bendrovei atstovavę moksleiviai pastebėjo didelį susidomėjimą iš kitų Lietuvos mokyklų ir, pasak jų, tai skatina vystyti savo verslą ir padėti kitoms mokykloms įamžinti dar daugiau žymių veidų moderniose moksleivių uniformose.

Nors džemperiai vis labiau užkariauja jablonskiečių širdis, languoti bordo sijonai, juodi švarkai bei marškiniai toli gražu nežada tapti tik nostalgišku prisiminimu (bent jau tiems, kurie vis dar žingsniuoja mokyklos koridoriais). Parlamentiečiai džiaugiasi vis labiau augančiu moksleivių susidomėjimu paįvairinti savo kasdieninę uniformą bei dėkoja mokyklos administracijai už palaikymą įgyvendinat šią idėją!

sužinok apie naujus straipsnius pirmas