- - 2016-11-02

Devintokų krikštynos mūsų mokykloje tapo gražia tradicija. Kiekviena klasė pagal iš anksto duotą temą turi paruošti prisistatymą. Šie metai nebuvo išimtis, bet šiais metais jau nuo rugsėjo  pradžios devintokai kalbėjo, kaip jie bijo neoficialios dalies ir vis klausinėdavo: Ar jūs mus mušit, ar kankinsit, ar ten bus  žiauru?” Aišku, nieko panašaus nebuvo, galbūt jie taip bijojo, nes neoficialios dalies tema buvo karinės pratybos.

Viskas prasidėjo, kai ėjome į klases pasiimti devintokų. Kaip visada atsirado „bėglių”, kurie būtų padarę viską, kad tik nebūtų sugauti, bet turėjome gerą komandą ir beveik visus „bėglius” sugaudėme. Į salę jie buvo įleižiami po du. Devintokams reikėjo užpūsti žvakę garsiai šaukiant, peršokti per tris dėžes, lįsti per kliūtį, traukti akmenukus iš puodo su išties šlykščia substencija (makaronai+gumytės+varškė), kas ištraukdavo akmenuką su minuso ženklu, turėjo viską kartoti nuo pradžių. Visų pratybų metu jie buvo paišomi įvairiausiomis spalvomis ir buvo šaukiama ant jų, kaip ant tikrų kareivių pratybose. Pabaigoje visi turėjo atsiklaupti ir kartoti priesaiką: „Aš, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos pirmokas, pasižadu: gerbti direktorę Bakšienę, gerbti gimnazijoje dėstančius mokytojus, į mokslus žiūrėti atsakingai, nerūkyti ir nevartoti alkoholinių gėrimų gimnazijos tuoletuose, nešiukšlinti ir kitaip neteršti mokykloje ir mokyklos teritorijoje, būti draugiškiems ir teisingiems su aplinkiniais, neleisti „lievos” muzikos per „lievas” kolonėles…” (ištrauka iš priesaikos). Pakartoję priesaiką, pirmokai turėjo bėgti atgal į savo klases.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tuomet po pamokų prasidėjo oficiali krikštynų dalis ir muzikinis šou. Mes, vienuoliktokai, vaidinome disco stilių, 1A klasė – jazz, 1B – repą, 1C – country, 1D – roką, 1E- pop’są. Visų klasių pasirodymai atspindėjo pateiktus muzikos stilius. Vieni šiek tiek suglumino, kiti privertė juoktis, treti nustebino savo išradingumu. Po visų pasirodymų komisijai buvo sunkiausia apsispręsti dėl pirmosios vietos laimėtojų, nes dvi klasės pasirodė išties originaliai ir įspūdingai. Visos klasės buvo apdovanotos, o pirmąją vietą užėmė 1B klasė!

 
 
 
 
 
 
 
 

Ačiū devintokams ir vienuoliktokams už nuostabią šventę!

sužinok apie naujus straipsnius pirmas