- - 2020-05-22

Sveikiname Paskutinio skambučio proga ir linkime nepasiklysti pasaulyje. Niekada nepamirškite, kad visi keliai prasideda iš tėvų namų, iš jūsų gimtinės, iš mokyklos, kuri tarsi upė išplukdys Jus į gyvenimo jūrą. Tikimės, kad tvirtas, baltomis burėmis varomas gyvenimo laivas atlaikys visas bangas ir audras. Linkime suprasti, kas Jums teikia laimės ir džiaugsmo. Turėkite svajonę, dėl kurios būtumėte pasiruošę keliauti nors į pasaulio kraštą. Visiems linkime sėkmingo skrydžio!

Paskutinis skambutis—tai vienas iš paskutinių žingsnių baigiant dvylikos metų ilgio laikotarpį, kai augote ir tobulėjote kartu su mokytojais. Tai paskutiniai taškeliai ant rašinių per lietuvių kalbos pamokas ir paskutinės šaknys, ištrauktos matematikos kabinete.  Paskutiniam skambučiui nuskambėjus, jūs užversite mokyklos duris ir versite naują gyvenimo puslapį. Tegul jis būna baltas!

Išlikite tais pačiais vaikais, kurie troško nuotykių ir naujų patirčių per pačią pirmąją Rugsėjo 1-osios šventę. Nepamirškite išmoktų pamokų ir klaidų, jus sustiprinusių ir paruošusių suaugusio gyvenimui.  Būkite tvirti ir nuoširdžiai pasitikite naujas pamokas, nes tik taip pasieksite tikslus. Linkime sėkmės ir kūrybiškumo šiame naujame gyvenimo etape.

Taip netikėtai paplitus koronavirusui, prasidėjo bauginanti pandemija. Dėl jos ir mokslo įstaigos turėjo būti uždarytos.  Nė vienas nežinojome, ar šiemet grįšime į mokyklą. Tai buvo išbandymas tiek mokiniams, tiek mokytojams. Tačiau daugiausiai streso patyrėte jūs, abiturientai. Kaip reikės laikyti  ir ar iš viso reikės laikyti valstybinius egzaminus? Viskas bus gerai! Mes tikime jumis ir linkime sėkmės!

Manau, kiekvienas iš jūsų pamenate, kaip pirmą kartą įžengėte į mokyklą, nešėte ir dovanojote gėles savo  mokytojai. Suskambėjęs  skambutis  kvietė jus į pirmąją pamoką. O abiturientams tai buvo skambutis, skelbiantis paskutiniuosius mokslo metus mokykloje. Jie jums tuo metu atrodė kaip dėdės ir tetos—tokie suaugę ir dideli. Tačiau laikas prabėgo taip greitai, net nepajutote, kaip patys tapote ,,dėdėmis ir tetomis”. Nieko nepadarysi, toks gyvenimas! Sėkmės Jums!

Žurnalistų klubas norėtų palinkėti, kad egzaminų rezultatai būtų kuo aukštesni. Norėtume palinkėti, kad šios paskutinės akimirkos mokykloje būtų pačios geriausios. Kad prisimintumėte visas išdaigas ir nuotykius, kokių  čia patyrėte. Kad atsimintumėte ir pagalvotumėte, ką padarėte bloga, kad  susitaikytumėte su visais mokytojais, su kuriais buvote susipykę. Bet ,manau, svarbiausia yra palinkėti, kad rastumėte savo kelią.  Kad rastumėte tai, kas jums labiausiai patinka!

Artėjantis abiturientų Paskutinis skambutis šiais metais dėl situacijos pasaulyje bus kitoks. Šiuo metu visi mokomės nuotoliniu būdu,  todėl Paskutinio skambučio šventė nebus tokia kaip anksčiau. Šio keisto ir neįprasto Paskutinio skambučio proga vis tiek linkime siekti savo užsibrėžtų tikslų ir išlikti kantriems. 

Štai ir toji diena — jūsų, jaunųjų abiturientų, išlydėjimas. Pagaliau baigėte mokyklą! Ir esate išleidžiami į gyvenimo mokyklą.

Tai išlydėjimas į suaugusiųjų gyvenimą. Išeinate ir paliekate mokykloje patirtus nuotykius:  pilnas juoko pertraukas, išdaigas su bendraklasiais. Mokykla, pripažinkime, lyg antri namai, lyg antra šeima. Sunku ją palikti, tačiau visas gyvenimas jums dar prieš akis!

Gelia širdį pagalvojus, kaip greitai tie vaikai auga, kaip greitai jie tuos didžiausius vaikystėje išgalvotus tikslus ir svajones apie universitetus  pasieks  ir taps dideli, rimti.  Neišbarstykite savo svajonių! 

Mokykloje jums buvo leidžiama pakilti ir suklysti, patirti didžiausius gyvenimo  išbandymus, surasti artimiausius draugus, nustebinti, galbūt ir nuliūdinti. Čia supratote  gyvenimą, paragavote  jo teikiamų  vaisių. Mokykla ruošė jus paleisti į streso, naujovių bei  gyvenimo išbandymų kasdienybę. Ir štai jūs  pradedate kitą gyvenimo etapą. Tikimės, kad net ir suklupę mokėsite pakilti!

Skambant paskutiniam skambučiui, linkime visiems šios gimnazijos  abiturientams prisiminti, kokią istoriją jie  palieka šioje mokykloje.

Norėtume palinkėti nepamiršti  mokyklos, kuri jus globojo. Kuri pažadino kūrybą, motyvaciją, galbūt ateities planus. Nepamirškit nei bendraminčių, nei  mokytojų, kurie kantriai laukė rezultatų,  padėjo, kada reikėjo, kai nieko nebuvo šalia.

Niekuomet nesakykite viso gero, sakykite iki pasimatymo!

Šiais metais baigėte gimnazija. Tačiau nebaigėte mokslo kelio. Gyvenimas jums dar prieš akis, dar reikia daug ką nuveikti ir pamatyti. Linkime visiems siekti savų tikslų ir svajonių, nenustoti tikėti savimi. Būkite geri ir skleiskite gėrį po pasaulį.

Mes, mažyliai, norime jums padėkoti už rodomą pavyzdį. Pažadame rūpintis gimnazija bei mokytojais, siekti mokslo ir žinių ir vieną dieną išvykti į pasaulį  kaip išvykstate jūs.

Žinome, kad šiais metais baigiate mokyklą šiek tiek kitaip, tačiau nenusiminkite, o džiaukitės,  juk vis dėlto esate išskirtiniai. Džiaukitės  tuo, kad vienas iš pirmųjų gyvenimo kelių jau įveiktas!

,,Pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie svajoja apie sėkmę. Kol jie svajoja, kiti, tikrai laimingi žmonės, tikrai įdomūs, galingi žmonės dirba, kad taptų sėkmingi. Linkiu visiems jums būti antro tipo žmonėmis. Paleiskite svajonę ir būkite vykdytojai, o ne svajotojai. Nesvarbu, ar tu žinai, kokia Tavo aistra, ar ne. Tu neturi žinoti. Tau tereikia nuolat judėti į priekį. Tu tiesiog turi nuolat ką nors daryti, naudotis kita proga ir likti atviras. Išbandyti ką nors nauja. Tai neturi atitikti tavo tobulo darbo ar tobulo gyvenimo vizijos. Tobula yra nuobodu, o svajonės nėra tikros.” (Shonda Rhimes)

„Niekada neikite kieno nors kito keliu, nebent esate miške, pasiklydote ir matote vienintelį takelį, kuriuo eidami išsigelbėsite. Neduokite patarimų, nes jie grįš ir įkas jums į užpakalį. Venkite ir kitų patarimų. Taigi, mano palinkėjimas Jums – būkite tikri  ir viskas bus gerai.”  (Ellen DeGeneres)

Visi savyje turime asmeninį GPS – emocijas. Tą jausmą pilve, kuris mums padeda apsispręsti. Jei jausmas blogas – nedaryk to, ką sumanei daryti. Nesirink saugiausio varianto. Surizikuok. Kai dirbi darbą, kurį dirbti ir buvai sukurtas, kiekviena diena yra gera, nesvarbu, kiek uždirbtum. Jūsų instinktai jus paskatins dirbti, tai išgelbės jus nuo streso. Jei nežinai, ką daryti, susikaupk, pagalvok, kol žinosi, ką daryti. 

Brangūs abiturientai, štai ir baigėsi kelias, kuris prieš ketverius metus atrodė toks ilgas ir kupinas nuotykių. Čia,  mokykloje, išmokote mylėti pasaulį, gerbti žmogų ir suprasti gėrį, siekti tikslų, o juos pasiekę, atrasti laimės  akimirkas.Tad linkime niekada neprarasti optimizmo, nes viskas yra pasiekiama, kai to norime, linkime sapnus paversti realybe ir dovanoti svajones bei šypsenas visiems. Ačiū, jog buvote, esate ir būsite žmonėmis, kurie puošė  Kauno Jono Jablonskio gimnazijos vardą.

Linkime  nepamiršti  garsinti  Jono Jablonskio gimnazijos vardo, neišsiskirti su joje sutiktais draugais! 

Žurnalistų klubas

sužinok apie naujus straipsnius pirmas