- - 2021-11-12

Atvykome į naują, didelį pasaulį, turėdami galimybę pradėti viską iš naujo. Palikome savo senąją klasę praeity su visais prisiminimais ir kartu praleistais metais. Įžengėme į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją. Atvykome turėdami tikslą — pasisemti iš čia viską, kas tik yra įmanoma, parodyti, ką galime mes ir, žinoma, praleisti savo paskutiniuosius ketverius metus mokykloje.

Pirmąją dieną nieko nepažinome. Visi atvykome iš skirtingų mokyklų, senojo pasaulio. Dabar įžengę į klasę jau matome pažįstamus veidus. Pradėjome vienytis, po truputį mokomės vieni kitais pasitikėti, mažais žingsneliais einame didelės šeimos pavadinimo link.

Susipažinome jau su daugeliu mokytojų. Manau, labai svarbu rasti bendrą kalbą su jais, nes taip lengviau su jais ir bendrauti, ir juos suprasti. Labiausiai mane įkvepia tie mokytojai, kurie savo dėstomą dalyką labai mėgsta, jiems tai teikia džiaugsmo ir mus, mokinius, moko iš širdies. Labai džiaugiuosi, kad šioje gimnazijoje tokie mokytojai yra beveik visi. Užėjus į jų kabinetą veide pasirodo šypsena. Diena neprailgsta, mokytis lengviau.

Pati mokykla — be galo didelė. Nesunku susipainioti ieškant kabinetų. Šioje mokykloje gali pasirinkti norimą popamokinę veiklą. Mano nuomone, tai didžiulis mokyklos privalumas.

Tikrai nesigailiu pasirinkus būtent šią gimnaziją ir vis dar manau, kad man labai pasisekė, jog esu čia. Nors praėjo nedaug laiko, spėjau susipažinti su beprotiškai daug naujų ir įdomių asmenybių, laukiu ir tikiuosi, kad šie mokslo metai praeis sklandžiai, įsimintinai ir naudingai.

 

Gabrielė I ak

sužinok apie naujus straipsnius pirmas