- - 2016-11-03

JJG Helovinas – jau tradicija tapęs ir eilę metų vykstantis vienas labiausiai laukiamų gimnazijos renginių, įtraukiantis visus moksleivius nuo 9 iki 12 klasės ir sukuriantis šiltą bendrumo jausmą kartu su bauginančia Helovino dvasia. Šiais metais, išaušus spalio 28-osios rytui, JJG moksleivius ne tik užvaldė paskutinės dienos prieš atostogas nuotaika, bet ir ilgai laukto Helovino karštinė. Šią dieną kiekvienas gimnazijos moksleivis turėjo puikią progą išlaisvinti savo neribotą fantaziją ir įsikūnyti į įvairiausius personažus.

Tik įėjus į gimnaziją, iš karto buvo galima pajausti ore sklandančią kraupią atmosferą. Mokykloje skambėjo gąsdinanti muzika bei keisti garsai. Taip pat dėmesį patraukė dekoracijos: bauginantis stendas, prie kurio buvo galima nusifotografuoti, įvairiausi užrašai ant gimnazijos palangių, paveikslėliai, antkapiai ir karstai. Veidrodžiai buvo nusėti kruvinų rankų antspaudais bei voratinkliais, langai – užtamsinti. Neapsieita ir be Helovinui skirtų veiklų. Pirmame aukšte vyko įvairiausi žaidimai ,,game spot’e”, čia pat buvo ir kraupusis tunelis, pro kurį praeiti buvo tikras iššūkis. Kiek toliau įsikūręs kino teatras rodė kraupiausias „Simpsonų“ serijas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Visgi didžiausią dėmesį prikaustė gimnazistų apranga. Dauguma mokinių įkūnijo savo mėgstamiausius personažus. Vaikštant Jablonskio gimnazijos koridoriais, buvo galima sutikti ir juodaodžių, ir arabų, ir gatvės „marozų“, taip pat klounų, kaukolių ir, žinoma, kaipgi be Harlės Kvin bei dar daugybės kraupių (ne)gyvių? O organizuotame „Geriausio kostiumo nominacijos“ konkurse laimėjo Gabija Spaičytė, įkūnijusi Mistica bei Jokūbas Proškevičius, tapęs Beetlejuice.

1
Renginį vainikavo vakare vykusi diskoteka „Jabla show“ , kurioje Dj buvo gimnazistai Matas Kemzūra ir Rokas Bal. Štai taip su trenksmu šiemet Jono Jablonskio gimnazijos moksleiviai pasitiko rudens atostogas ir Heloviną. Linkime gerų ir atpalaiduojančių atostogų!

sužinok apie naujus straipsnius pirmas