- - 2015-12-09

Visiems jau seniai yra žinoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela. Tačiau vis daugiau žmonių nesirūpina savo sveikata – nedaug juda bei nesveikai maitinasi. Įsisukęs į gyvenimo sūkurio rutiną, retas kuris turi laiko prisiminti sveiką gyvenseną. Dėl šios priežasties mūsų kūrybingieji gimnazijos parlamentiečiai, rūpindamiesi moksleivių ir mokytojų gera savijauta, nepagailėjo savo laisvo laiko bei nusprendė mokykloje paminėti sveikatingumo dieną.

Penktadienį, mokyklos trečiajame aukšte, jau antrus metus iš eilės buvo surengta akcija ,,JJG GO HEALTHY‘‘.  Jos metu aktyviųjų mokyklos parlamento narių pastatytame sulčių kioskelyje, papuoštame jų pačių kurtais margais plakatais, visi gimnazistai galėjo įsigyti ką tik išspaustų obuolių bei morkų sulčių. Būtent jos yra žinomos kaip panacėja nuo visų ligų.

Gimnazistai paklausti, ką mano apie ši renginį, atsakė, kad jie labai pritaria šiai akcijai bei patikino, jog nusipirktos sultys – be galo skanios. Mokinys Justas džiaugėsi, kad galėjo įsigyti savo mėgstamiausių morkų sulčių bei teigė, kad būtent jos jam labiausiai asocijuojasi su sveika gyvensena. Mokyklos prezidentė Miglė Rakitaitė neslėpė nusivylimo dėl kai kurių moksleivių abejingumo – trūksta noro dalyvauti  renginiuose. Tačiau šypsena nedingo nuo jos veido –  akcija susidomėjusių gimnazistų netrūko, o mokykloje tvyranti  džiugi atmosfera patvirtino jos teiginį, jog nuotaikos – puikios.

Kai kurie gimnazistai paatviravo, kad anksčiau nespausdavo šviežių sulčių, nedaug judėdavo, tačiau jau nuo praeitais metais surengtos akcijos pradėjo sveikiau gyventi. Kai kurie moksleiviai patikino, kad nuo šios dienos savo rytą vis dažniau pradės vitaminų pripildyta, šviežiai spaustų sulčių stikline, kuri ne tik praskaidrins net ir patį niūriausią rudens rytą, bet ir suteiks jėgų keliauti į gimnaziją bei siekti puikių rezultatų.

sužinok apie naujus straipsnius pirmas