- - 2017-02-21

Šimtadienis – viena laukiamiausių švenčių per visus dvylika mokymosi metų. Šį mėnesį jo atgarsiai skambėjo visoje Lietuvoje, ne išimtis ir mūsų gimnazija. Nors ką tik buvome tik pirmokai, bet JJG XX-ajai laidai liko tik 100 dienų gimnazijoje.

Pakilia nuotaika vasario 17-ą dieną Jono Jablonskio gimnazijos abiturientai nuo pat ankstaus ryto plušo ir stropiai ruošėsi nuostabiai šventei. VDU didžiojoje salėje susirinko dvyliktokų tėvai, mokytojai, garbūs svečiai bei moksleivių draugai ir pažįstami. Jablonskiečiai stebino įdomiais ir originaliais pasirodymais. Net aštuonios klasės paruošė įvairiausius pasirodymus pagal temą „Palikimas po pamokų”, taip pat žiūrovus nukelė į aštuntąjį dešimtmetį, Afriką ir tt.

Po oficialios dalies jablonkiečiai švęsti išskubėjo į klubą NOX, kur su pakilia nuotaika pozavo prie „Jablavision” foto sienos bei dalijosi nepakartojamomis emocijomis. Vakaro kulminacija buvo ilgai laukta legendinė grupė „Rondo”, neleidusi sėdėti nei vienam dvyliktokui.
Ši šventė suteikė daug nepakartojamų ir nepamirštamų emocijų, kurios širdyse išliks dar labai ilgai. XX-osios laidos šimtadienis mums priminė, jog Jablonksio gimnazija – viena didelė šeima, per ketverius metus išugdžiusi daug kūrybingų ir motyvuotų žmonių, pasiruošusių jau visai netrukus žengti į naują gyvenimo etapą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

sužinok apie naujus straipsnius pirmas