- - 2016-09-05

Štai ir prasidėjo rugsėjis ir grįžome į mokyklą! Skubame perskaityti vasarai užduotas knygas, atlikti namų darbus, kuriuos prižadėjome spręsti kiekvieną dieną. Vieni galbūt džiaugiasi, o kiti liūdi, kad reikia grįžti į mokyklą ir sėdėti prie knygų, bet su kiekvienais metais mes tobulėjame ir atrandame save.

Smagu buvo pastebėti kontrastą tarp klasių rugsėjo 1-osios šventėje: devintokai išpūtę akis stebėjosi nauja mokykla, žmonėmis ir nedrąsiai kalbino vienas kitą, dešimtokai ir vienuoliktokai jau apsipratę su aplinka juokiasi ir dalinasi savo vasaros įspūdžiais, o dvyliktokai, jausdamiesi kaip namie, garsiai kvatoja, dainuoja ir galbūt kažkiek stebisi, kad čia jau paskutinė jų rugsėjo 1-oji mokyklos kieme.

 
 
 
 

Tikriausiai visus mokinius labiausiai nustebino ir pradžiugino žinia, kad turime naują direktorę. Visų mylima ir gerbiama matematikos mokytoja Nijolė Bakšienė direktoriaus pavaduotojos postą iškeitė į kiek aukštesnį ir nuo šių metų rugsėjo mėnesio vadovaus mūsų mokyklai. (apie direktorę skaitykite čia)

 
 

Rugsėjo pirmosios šventę pagyvino jazz ir elektroninės muzikos atlikėja, buvusi mokinė Živilė Povilaitytė, kuriai pritarė būgnininkas Arvydas Joffe ir muzikos mokytojas Rolandas Babraitis. Taip pat savo mokyklą po 14 metų aplankė lenktynininkas Dainius Matijošaitis ir pasveikino mokinius su šia gražia švente, padovanojęs mokyklai Kauno herbo vėliavą.

 
 

Ir grįžtame į mokyklos suolus, nešames vadovėlius, grūdames prie valgyklos prekystalio, ir toliau kuriame Jono Jablonskio gimnazijos istoriją. JJG Balsas linki visiems mokiniams gerų pažymių, o mokytojams – kantrybės! Gražaus rudens!

Daugiau akimirkų iš rugsėjo 1-sios šventes rasite čia.

sužinok apie naujus straipsnius pirmas