- - 2015-11-05

Spalio 23 dieną mokiniai į mūsų gimnaziją žingsniavo ne per įprastus, kasdien varstomus vartelius ir ne su  klostuotais mokykliniais sijonais ar juodomis uniforminėmis kelnėmis. Šiandien namie palikę kreiduotus juodus švarkus ir kasdieninę mokyklinę rutiną gimnazistai pakeitė savo išvaizdą neatpažįstamai. Mokykla, užvaldyta Helovino dvasios, baugino, bet skleidė pozityvią nuotaiką.

Nuo pat ankstaus ryto mokiniai buvo įleidžiami per pagrindinį įėjima, kur juos pasitiko neoninės lempos ir kostiumais persirengę parlamentiečiai. Pirmas aukštas virto siaubo koridoriumi, kuriame šiurpą kėlė JJG parlamento sukurtos dekoracijos: sienos nutepliotos kraujo užrašais, ant jų sutūpę šikšnosparniai, vaiduoklių girliandos, nuo lubų besileidžiančios lėlės. Klyksmai  sklido iš siaubo tunelio, kurį išbandyti panoro ne vienas. Aidėjo gimnazistų juokas per ilgąsias pertraukas – linksmino žaidimai, nes moksleiviai vyniojosi į mumijas, paranojiškai slapstėsi žaisdami „watch your back“, pozavo prie foto sienos.

Kur pasisuksi – vampyrai, zombiai, skeletai, gyvūnai ar pamišėliai, tad įspūdingiausią kostiumą išrinkti buvo sunku. Bet po ilgų svarstymų pirmąją vietą laimėjo Dominykas Staneika, kuriam atiteko dveji „Cinamon Kaunas“ kuponai į bet kurį jo pasirinktą filmą, o antrąją vietą laimėjęs Rokas Garliauskas  džiaugėsi 10 eurų kavinės „Coffee Inn“ kuponu. Devintos ir dešimtos klasės varžėsi geriausio moliūgo konkurse. Ant palangių žibantys moliūgai žavėjo praeivių akis. Ir nors visi meistriškai išpjaustyti, bet laimėjo 2c klasė – jiems padovanota šokių pamoka studijoje „Šokių bunkeris“.

Vakare gimnazistai buvo pakviesti į „JJG Neon Party“ – šokiai vainikavo šį neeilinį penktadienį. Daugybė jablonskiečių plūdo į šokių aikštelę, norėdami pamatyti, kuo Jablonskio gimnazijos parlamentiečiai galėtų juos dar labiau nustebinti. Šokių aikštele virtusioje aktų salėje mirgėjo daugybė šviesų, judėjo aukštyn iškeltos rankos, neonine šviesa spindėjo kiekvienas baltai apsirengęs į ritmą trypiantis, iki ausų išsišiepęs moksleivis. Diskotekoje grojo geriausi mūsų mokyklos didžėjai: Interno, Kemzūra, Rocky, Rokas Bal. Norėdamas atgauti kvapą, kiekvienas turėjo šansą atsigaivinti „E-way“ kavinės siūlomais gėrimais ir atvėsti šokių aikštelės įrengtoje „atsipalaidavimo zonoje“. Tvarką prižiūrėjo apsauginiai ir pozityviai nusiteikę mokytojai.

Ne vienas gimnazistas džiaugėsi mokyklos administracijos  palaikymu  ir mokinių parlamento iniciatyvumu organizuojant šį Helovino dvasia apgaubtą penktadienį. Mokiniams jis paliko gerą įspūdį , nes leido atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių bei geriau pažinti kitų klasių mokinius. Helovinas mūsų gimnazijoje švenčiamas jau trečius metus ir spėjo tapti visų vertinama tradicija. O diskoteka Jablonskio gimnazijoje buvo surengta po ilgosios pertraukos, tačiau tikimės, kad greitai galėsime tai pakartoti ir vėl pakviesti jablonskiečius pasinerti į šokių sūkurį!

sužinok apie naujus straipsnius pirmas